ENDİ GIDA

Hakkımızda

İstanbul Avrupa yakası 4. Bölge Çaykur bayisi olan Endi Gıda, her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmakta ve hep daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Gıda pazarında yarattığı değerler ile güvenilir ürün ve çözümler sunan, insan odaklı iş prensibini benimseyen Endi Gıda, bu bakış açısıyla bölgesinde lider konumdaki yerini korumaktadır.

Yaptığı inovatif çalışmalar ile hedeflerine Endi Gıda markası ile ulaşan şirket, çalışanlarının ve müşterilerinin gurur duyduğu bir marka olarak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Teknolojik alt yapısı ve kusursuz işleyen bir dağıtım ağına sahip Endi Gıda, rekabetin kıyasıya yaşandığı gıda sektöründe öne çıkmaktadır.

Doğayı koruma ve kaynakları kullanma konusunda topluma karşı sorumlu olan Endi Gıda, çevresel etkileri ölçmek, izlemek ve iyileştirmek için gerekli sistemleri kurmayı hedeflemektedir. Benimsediği Çevre Politikasını düzenli olarak gözden geçiren ve gerekli gördüğü durumlarda bu politikaya bağlı kalarak yeni amaç ve hedefler koyan Endi Gıda, geliştirdiği çevre yönetim sistemiyle müşterilerinde, çalışanlarında ve çalışanların ailelerinde çevresel sorumluluk bilincini artırmayı görev edinmektedir.

Vizyonumuz

İktisadi Devlet Teşekkülü olan ÇAYKUR firması birlikteliğinde, bölge sınırlarımız içindeki tüm noktalara hizmet ulaştırarak koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, sosyal sorumluluk bilinci içinde topluma fayda sağlayan, markamızın sektördeki devamlılığını sağlayarak pazar payına yükselmesinde destek olmak ve hedeflere doğru sürekli büyüyerek ulusal platformda lider, güvenilir ve örnek firma olmak.

Misyonumuz

Çağdaş, saygın ve güvenilir bir firma olarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çalışanlarımız ile beraber etik ve ahlaki değerlere bağlı, asil bir işbirliği ortamı sağlayarak, tüketicilerimize sürekli hizmet satış sonrası destek ve güvenilirlik prensibiyle yola çıkıp, yüksek sorumluluk duygusu, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı ile iş ortaklarımız ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli ileriye taşımak ve bunu yaparken de istihdam yaratmak, ülke ekonomisine, topluma fayda sağlamaktır.

Bülten için abone olun.

(E-bültene üye olduğunuzda gizlilik politikamızı onaylamış ve ürün/hizmet teklifleri için
iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.)